Background

SOC Yükleme

SOC Yükleme

SOC Yükleme

Yükleyicisi veya alıcısı liman bölgelerinden uzak olan yüklemelerde SOC (yükleyiciye ait konteyner) yükleme organizasyonu sıklıkla tercih edilir. Özellikle inşaat projeleri yapan müteahhit firmalar genellikle bu yöntemi uygun bulmakta ve yük konteynerini varış yerinde depolama & barınma aracı olarak süre sınırlaması olmaksızın kullanmaktadırlar. Firmamız bu hizmeti denizcilik hatları, gözetim şirketleri ve konteyner tedarikçisi kardeş şirketi ile işbirliği içerisinde vermektedir. Bu hizmeti yük konteyneri satın alan bütün müşterilere denizyolu taşımacılığı için gerekli olan yük konteynerine gözetim sertifikası sağlayarak vermekteyiz.

Bu tür denizyolu ve kombine SOC konteyner taşımacılığının aşağıdaki gibi avantajları vardır;

- Bazı rotalarda navlun maliyetleri hat konteyneri (COC) ile yapılan yüklemelerden daha düşüktür.
- Müşteri demuraj, konteyner bekleme ücreti ve konteynere verilen hasar masrafı gibi maliyetlerden muaf olacaktır.
- Konteyner müşteriye ait olduğu için varış yerinde konteyneri denizcilik hattına geri teslim etme zorunluluğu yoktur. Neticede varış yerinde konteyneri hatta teslim etmek için limana iç taşıma maliyeti söz konusu olmayacaktır.
- Müşteri söz konusu konteyneri daha sonraki yüklemelerinde de kullanabilir.
- Konteyner mülkiyeti müşteriye aittir ve müşteri istediği zaman konteyneri satabilir veya depolama, prefabrik ofis gibi çeşitli amaçlar için kullanabilir.

İletişime Geç
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry